úterý 10. března 2015

BOOK OF GIGS - 2008, 2009, 2010, 2011 and 2012 1/2

Nedávno jsem viděla video bloggerky Rockenroller, ve kterém ukazovala svojí knihu koncertů. Jednu stránku měla pěkně vyzdobenou, ale na ostatních byly pouze nalepené lístky a popř trsátka nebo setlist. Rozhodla jsem se, že bych si chtěla udělat něco podobného, jelikož na koncerty chodím celkem často (ale ne tak často jako Jenny) a nástěnka už bude brzy plná. Proto bych vám chtěla ukázat začátky mého ježdění na koncerty. Není toho mnoho, ale další díl bude jistě zajímavější

I have recently saw video from blogger Rockenroller, in which one she showed her concert tickets book. One page was decorated, but rest od the pages was only glued tickets, some guitar picks and setlists. I decided to do something similar, because I go to gigs very often (but not that much as Jenny) and my magnetic board will be full very soon. So I want to show you my beginnings of going to see gigs. Not so many gigs, but the next part will be more interesting, trust me.
Přidala jsem také program festivalu Votvírák, který se dá rozložit.
I added line-up from festival Votvírák, which can be opened.Opět jsem přidala program festivalu tentokrát z Rock for people, který se dá rozložit.
I added line-up again, this time from festival Rock for people, which can be opened. 

Žádné komentáře:

Okomentovat